Ing. MICHAL KRAUS, MBA

ČLEN PŘEDSTAVENSTVA, ředitel Úseku vývoje a architektury

„Máme ambici být pro Magistrát hlavního města Prahy respektovaným partnerem v oblasti Digitalizace a komplexní dodávky SW řešení. Za naši silnou stránku považujeme odbornost, osobní přístup a kvalitní tým lidí, kteří svoji práci dělají s radostí a uspokojením. Snažíme se naslouchat a porozumět svým zákazníkům. Prioritou je prostřednictvím našich služeb zlepšovat a usnadňovat život Pražanům a návštěvníkům Prahy.“

ŽIVOTOPIS

Michal Kraus na Českém vysokém učení technickém získal dvakrát titul Ing., a to na Fakultě elektro-technické v oboru Výpočetní technika a v oboru Podnikání a management v průmyslu. Titul MBA získal na Hallam Sheffield University.

Od roku 2019 působí ve společnosti OICT na pozici člena představenstva a ředitele Úseku vývoje a architektury. V OICT začínal ve funkci projektového manažera, poté zastával pozici vedoucího Odboru Smart Prague, věda, vývoj a inovace. V letech 2009-2017 působil jako ředitel a Solution architekt ve společnosti Servis-net.cz s.r.o. Mezi 2003-2009 se věnoval jako OSVČ vývoji software a informačních systémů.

Mezi jeho jazykové dovednosti patří angličtina (B2).

Kontakt: