Průběh výběrového řízení

Ať už reagujete na konkrétní pozici, nebo nám posíláte své CV „naslepo“, dostane se do rukou našich HR specialistů Veroniky a Davida, kteří se vám budou věnovat. CV uchazečů procházíme, vyhodnocujeme a vybrané kandidáty zveme přímo k nám.

Při každém pohovoru se snažíme vytvořit přátelskou atmosféru. Chceme, abyste od nás odešli s dobrým pocitem a aby setkání obohatilo obě strany.

Výběrové řízení u nás bývá jednokolové (u některých pozic dvoukolové) a potkáte se s jednou z našich personalistek a alespoň jedním kolegou z oddělení, do kterého pozice spadá. Na psychodiagnostiku si nepotrpíme. Sázíme na první dojem, motivaci a schopnosti kandidátů a tento přístup se nám osvědčil. Lidé, které si do týmu vybíráme, nám do něj musí zkrátka zapadnout.

Druhé kolo zpravidla praktikujeme tam, kde je potřeba ověřit hloubku znalostí. Typicky jde o IT a technické pozice, u kterých vás chceme nechat nahlédnout pod pokličku a zároveň si přitom ověříme, jak si s našimi úkoly poradíte.

Nechceme vás zbytečně okrádat o čas. Proto jednáme férově, a pokud to u nás nevyjde, včas vás o tom informujeme.

Na pohovoru oceníme, když budete sami sebou, údaje v CV budou pravdivé a dorazíte včas. Dress code řešit nemusíte; naše firemní kultura je uvolněná a stejně tak chceme, abyste se cítili vy.

David Lužík
David LužíkSpecialista oddělení lidských zdrojů
Veronika Žádníková
Veronika ŽádníkováVedoucí oddělení lidských zdrojů
Spojte se s námi